NEW YEAR

stycznia 03, 2019Witam was w 2019 roku. Nigdy nie miałam postanowień i nigdy nie chciałam tego robić, ale w tym roku postanowiłam zrobić i zobaczyć czy moja motywacja będzie taka sama jak na początku tego roku. Więc przechodzę do wymienienia swoich postanowień oraz opisanie ich.

1. Poświęcić większą uwagę mojemu psu.
Myśląc nad tym, co mogę zmienić w tym roku doszłam do wniosku, że za mało czasu poświęcam mojemu malutkiemu pieskowi. Pochłania bardzo dużo uwagi, miłości potrzebuje przytulania. Będę to zmieniać, bo wiem, że on ma tylko mnie.
2. Rowinąć bloga.
Jeśli zauważyliście, zniknęły posty na blogu, wszystkie te, z których dumna nie byłam, zniknęły. Po prostu chce skupić się na tym, co mi wyszło, a nie na tym, z czego nie jestem zadowolona. To jest też ten powód, dla którego nie dodałam makijaży, ponieważ nie miałam lampy i bardzo ciężko mi było zrobić dobre zdjęcia.

3. Pozbyć się z życia złych ludzi.
Każdy ma toksyczne osoby w swoim życiu, dlatego postanowiłam w tym roku ograniczyć kontakty z tymi właśnie złymi osobami. Nie muszę chyba tego rozwijać.

4. Przeczytać min. 20 książek.
Zdecydowanie w roku 2018 przeczytałam za mało książek, więc 2019 jest czystą kartą. Pierwszą recenzję mam nadzieje, że już za niedługo.

5. Dodawać częściej posty na bloga.
Zdecydowanie tego wszystkiego jest za mało, chce to zmienić i jestem do tego zmotywowana. To jest mój cel.

6. Pić więcej wody i lepiej się odżywiać.

7. Robić min. 4 razy w tygodniu makijaże.
Czuje niedosyt makijaży, chce robić więcej makijaży i chce widzieć postęp wiec mam nadzieje, że min.4 razy w tygodniu pomoże mi się rozwinąć.

8. Nauczyć się holenderskiego.
Jeśli wiecie albo nie w maju wyjeżdżam do Holandii, zawsze chciałam się tego języka nauczyć, ale nie miałam motywacji teraz mam, jest to język, który sprawi, że będę mogła zbliżyć się do 9 postanowienia.

9. Zrobić coś w kierunku zostania stewardesą.
Lubię podróżować i chce połączyć swoją przyszłą pracę z ulubioną rzeczą. Więc mam nadzieje, że to się uda i będę mogła spełnić marzenia o podróżowaniu.

To wszystko dziękuję za uwagę i do następnego postu, w tym tygodniu!! A wy jakie postanowienia macie?


You Might Also Like

5 komentarze

 1. Powodzenia w realizowaniu noworocznych postanowień! :)
  Ja w tym roku skupię się na nauce języka hiszpańskiego.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę Ci żeby wszystkie postanowienia,które sobie zaplanowałaś się spełniły jak najszybciej! Pozdrawiam serdecznie i życzę Szczęśliwego Nowego Roku 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Super postanowienia. Ja zmieniła bym tylko post o częstotliwości blogowania na coś w stylu ze bedziesz dodawać posty w np określone dni tygodnia to bardziej motywuje. Widzę po sobie.
  Super wpis.
  Pozdrawiam Eva

  OdpowiedzUsuń
 4. ja w sumie nie mam żadnych postanowień, poza regularnym pisaniem na blogu, bo ostatnio ciężko mi to przychodziło. ;)
  powodzenia z holenderskim, bo wygląda na dość ciężki język. ;)
  pozdrawiam serdecznie.
  https://poprostumadusia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Po części dzięki starym wpisom możemy zobaczyć jaki postęp zrobiliśmy w naszym rozwoju jeśli chodzi o blog, dlatego mnie mimo że kusiło usunięcie starych postów to tego nie zrobiłam 😀 życzę powodzenia w swoich postanowieniach! ;)

  OdpowiedzUsuń

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe